ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

BT Isı Sistemleri Başarı Hikayesi

BT Isı Sistemleri Isı Endüstrisi

BT, 1991 yılında kurulan BT ISI SİSTEMLERİ ile yola çıkmış ve 1974'ten bugüne ısı sektöründe yer alan tecrübeli personeli ile hızla gelişimini sürdürerek, günümüzde anahtar teslimi ısı santralleri kuran bir grup şirket olmuştur... Devamı

Beypazarı'na AB kalite ödülü

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

21.03.2011 Pazartesi - İSTANBUL

Beypazarı Maden Suyu, '2011 Kalite Ödülü'ne layık görüldü.

 

Beypazarı Maden Suyu, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi Kalite Ödülü töreninde '2011' Kalite Ödülü'ne layık görüldü.

15 Mart'ta Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi'nde Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schröder ile Türkiye'den iş, sanat ve siyaset dünyasının önemli isimleri bir araya geldi.

15 Mart Dünya Tüketici Hakları Günü'nde yaşam kalitesini yükseltmek için tüketiciye ürün ve hizmet sunan ulusal ve uluslararası markaların yöneticileri ile birlikte iş hayatından TÜSİAD Uluslararası Koordinatörü Bahadır Kaleağası, sanat camiasından Seda Sayan, Ferhat Göçer, Gülben Ergen, Ziynet Sali, Bedük, Soner Sarıkabadayı, Grup Hepsi, Umut Akyürek gibi birçok ünlü isim ve müzik grubu da zirvede yer aldı.

Hizmet kalitesine en çok güvenilen markalara "Tüketici 2011 kalite ödülü" verildi. Ödüller, Almanya 7. Başbakanı Gerhard Schröder ve Tüketici Akademisi Başkanı Fahri Ustaoğlu tarafından takdim edildi.

Türkiye'de marka ve kalitesiyle sektörünün öncüsü konumunda yer alan Beypazarı Maden Suyu, "2011 Tüketici Zirve Kalite Ödülü'ne layık görüldü.

Zirve sonrası düzenlenen törende Beypazarı Maden Suyu adına ödülü Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Ercan aldı.

Ercan, ödül sonrası yaptığı konuşmada, "Kalite ve insan sağlığı firmamızın faaliyet gösterdiği 54 sene boyunca öncelikli olmuştur." dedi.

2010 yılında bir çok alanda ödüle layık görülen firmanın öncelikli prensiplerinin her zaman insan sağlığı olduğunu vurgulayan Ercan, konuşmasını şöyle sürdürdü.

"Kaliteden ödün vermeden hazırladığımız maden sularımızı dünyanın her tarafına ulaştırmaktayız. Yurt içi pazarının büyük bir çoğunluna sahip ve yaklaşık 17 ülkeye ihracat yapan firmamız, Türkiye'nin maden suyu markası olarak bu ödüle layık görüldü. Biz ürünlerimizle sağlık sunmayı ve müşteri memnuniyetini arttırmayı kalitenin bir parçası olarak görüyoruz."

Önceki Haber Sonraki Haber

FİRMA HABERLERİ KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

Kalıpçılar, ithalatın teşvik edilmesine karşı acil önlem istiyor

09.10.2019 - İSTANBUL

Kalite sorunlarına rağmen düşük maliyet nedeniyle kalıp ithal edilmesinin stratejik bir sektör olan kalıpçılık sektörüne darbe vurduğunu söyleyen UKUB Başkanı Şamil Özoğul, yerli üreticinin desteklenmesini istedi.... Devamı

TSKB'den ilk çeyrekte 185 milyon lira net kâr

02.05.2019 - İSTANBUL

TSKB Genel Müdürü Suat İnce, "Proaktif bir yaklaşımla oluşturduğumuz politikalarımız sayesinde yılın ilk çeyreğinde sağlıklı sonuçlar elde ettik" dedi.... Devamı

İzmirli turizmciler ödüllendirildi

22.04.2019 - İZMİR

İzmir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün 11. İzmir Turizm Ödülleri, 43. Turizm Haftası kapsamında düzenlenen törenle verildi.... Devamı

Mekem Robot, dünya devlerine otomasyon tedarikçisi oluyor

08.10.2018 - KONYA

Mekem Robot, dünyaca ünlü Alman markası Homag ile işbirliği protokolü imzaladı.... Devamı

Akçalı, Avrupa'da fabrika açıyor

04.10.2018 - İSTANBUL

Akçalı Şirketler Grubu CEO'su M. Akın Akçalı, "Avrupa'da kuracağımız üretim tesisi 2019'da üretime başlayacak" dedi. ... Devamı