ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

SUDEKS İnşaat Başarı Hikayesi

SUDEKS İnşaat Turizm Taahhüt Tic. Ltd. Şti.

SUDEKS İnşaat, başarılarını yapımını gerçekleştirdiği konut projeleriyle kanıtlayan, sektöründe önemli yer edinebilmiş inşaat firmaları arasında yer almaktadır...Devamı

ARYA RETREAT PITCHING CHALLENGE 2019 başvuruları açıldı

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

20.02.2019 Çarşamba - İSTANBUL

İş Bankası’nın ana sponsorları arasında yer aldığı ARYA RETREAT PITCHING CHALLENGE 2019 başvuruları açıldı!

Türkiye İş Bankası ve ülkemizin ilk kadın odaklı yatırım platformu Arya, kadın girişimciliğinin desteklenmesi amacıyla 2018 yılında imza attıkları işbirliğini 2019 yılında da sürdürüyor.

İş Bankası Arya'nın 2019 yılında gerçekleştireceği çalışmaların ana destekçisi olacak. Bu işbirliği kapsamında kadın girişimcilerin gelişimine katkı sağlayacak. Arya İş Atölyeleri eğitim serisinin yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden gelen yatırımcılara, özel hızlandırma programından seçilen girişimcilerin sunum yaptığı ve başarılı bulunan girişimcilerin ödüllendirildiği "Arya Retreat" etkinliği de bulunuyor.

Arya ile Türkiye İş Bankası işbirliğinde bu sene üçüncüsü düzenlenecek olan Türkiye'de, bir yatırım platformu tarafından yapılan tek yatırıma hazırlık hızlandırma programı ARYA RETREAT PITCHING CHALLENGE (ARPC) başvuruları 1 Şubat itibariyle açıldı. Son başvuru tarihi 1 Mart olan programa başvuru yapacak kadın girişimcilerin en az iki senedir faaliyet gösteren bir işletmeye ve ciroya sahip olması bekleniyor. ARPC programına katılmaya hak kazanan kadın girişimciler 18 Mart haftası www.aryawomen.com sitesinde açıklanacak olup, program 30 Mart'tan 4 Mayıs'a kadar devam edecek.

Arya Hızlandırma Programı'na katılmaya hak kazanan kadın girişimciler altı hafta boyunca alacakları eğitimin yanı sıra, birebir danışmanlık, koçluk ve PR desteği gibi olanaklardan da faydalanabilecek. Kadın girişimciler ayrıca program boyunca yatırımcılarla yapacakları görüşmeler ile işletmelerini daha iyi tanıtma ve faaliyet alanlarını genişletme imkânına sahip olacak. Altı haftalık eğitimin ardından 11 Mayıs'ta yapılacak yarı final ile programa katılan kadın girişimcilerden 10'u faaliyetlerini yatırımcılara sunma imkânı kazanacak.

Türkiye İş Bankası'nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan ve her sene en az bir ARPC'li girişimcinin yatırım aldığı Arya Retreat 2019 sonucunda birinci olarak seçilen kadın girişimciye 20.000 TL'lik para ödülü verilecek; ayrıca seçilen diğer şirketler de ödüller ve sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak.

Bununla birlikte Arya Retreat'te dereceye giren girişimlere İş Bankası, ürün ve hizmetlerin müşterilerine olan katkısını değerlendirerek işbirliği imkanı da sunuyor. Bunun en güzel örneklerinden biri de geçen yılın birincilerinden Masraff https://www.masraff.co/ ile yürütülmekte olan çalışmalar.
Girişimine güvenen, faaliyetlerini daha da ileri taşımak isteyen tüm kadın girişimcileri aşağıdaki link üzerinden başvuru formunu doldurarak ARPC'ye katılmaya ve girişimini ünlü yatırımcılar ile paylaşmaya davet ediyoruz.

Başvuru linki:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfaPGErD_Od-XpkNq0MTlEqsED7B6pfg8pXD-i1XCYfNR5dsg/viewform

 

 

Önceki Haber Sonraki Haber

KADIN GİRİŞİMCİ KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

Diyarbakır TSO Kadın Meclisi kuruldu

21.02.2019 - DİYARBAKIR

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) Kadın Meclisi, ekonomi alanında toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlama hedefiyle kuruluşunu ilan etti.... Devamı

Üreten Kadın Festivali'nde üreticilerle yatırımcılar buluşacak

15.02.2019 - ADANA

Adana'da İş Kadınları Derneği (İŞKAD) tarafından düzenlenen Üreten Kadın Festivali 15 Mart'ta yapılacak.... Devamı

İZİKAD, üniversiteli genç kızları girişimci yapacak

13.02.2019 - İZMİR

"İş Gençlikte" sloganı ile yola çıkan Genç İZİKAD'ın projesi 6 ay sürecek. Proje için başvurular 28 Şubat'a kadar sürecek.... Devamı

Konya'da en çok kadın istihdamı sağlayan 5 firma ödüllendirildi

24.01.2019 - KONYA

Konya Sanayi Odası ve AB Bilgi Merkezi en çok kadın istihdamı sağlayan 5 firmayı ödüllendirdi. Etkinlikte, kadın girişimcilerin katıldığı bir de panel yapıldı.... Devamı

ORAN, kadın istihdamını artıracak çalışmalara odaklandı

02.01.2019 - KAYSERİ

Kayseri, Sivas ve Yozgat'ta kadın istihdam oranı Türkiye ortalamasının altında.... Devamı