ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Meydan Grup Başarı Hikayesi

Meydan Otomotiv Endüstri Nakliye ve Gıda Sanayi İç Dış Tic. Ltd. Şti.

1969 yılında otomotiv sektörüne yönelik faaliyet gösteren bir firmada çalışan olarak iş hayatına başlayan Ömer Faruk Meydan, 1991yılında Konya için bir ilki gerçekleştirerek; Japon otomobillerinin yedek parça ticaretini yapan firmayı kurmuştur...Devamı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlanıyor

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

18.05.2010 Salı - ANKARA

TBMM'nin 90. kuruluş yıl dönümü ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta kutlanıyor.

 

TBMM'nin 90. kuruluş yıl dönümü ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta ve KKTC'de kutlanıyor.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla saat 09.00'da Anıtkabir'de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve askeri erkanın katılacağı devlet töreni yapılacak.

Tören hazırlıkları ve güvenlik tedbirleri dolayısıyla Anıtkabir'e, yarın saat 10.00'a kadar ziyaretçi alınmayacak. Akdeniz Caddesi ve Gençlik Caddesi, yarın tören süresince trafiğe kapalı olacak.

Devlet kortejine dahil araçlar, Anıtkabir'e 1 nolu nizamiyeden, sivil ve askeri personel ile öğrenciler ise kimlik kontrolü ile yaya olarak 2 nolu nizamiyeden giriş yapacak. Devlet erkanı ve törende görevli personel dışında, hiçbir şahıs araçlı olarak Anıtkabir'e alınmayacak.

Kortejde yer almayan, mozole önündeki bayrak meydanında yer alacak sivil ve askeri personel, Anıtkabir'e saat 08.30'a kadar girişlerini tamamlayarak kendilerine ayrılmış bölümlerde yerlerini almış olacak. Törene katılacak bu grupta yer alanlar, yanlarında eş ve çocuklarını veya buna benzer ziyaretçi getirmeyecek.

Etkinliklerle kutlanıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, TBMM'nin kuruluşunun 90. yılı nedeniyle bugün saat 20.30'da Devlet Resim ve Heykel Müzesinde, "Klasik Dönem ve Cumhuriyet Dönemi Bestekarları" özel konseri verilecek. Konseri, Bakanlığın Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü sanatçıları icra edecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Ankara Üniversitesinin işbirliğiyle ilki geçen yıl gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik Konseri'nin ikincisi yarın saat 19.30'da Atatürk Spor Salonu'nda yapılacak. Şef Rengim Gökmen yönetiminde Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrasının repertuvarından eserlerin seslendirileceği konserde "Üç Tenor" olarak Ankaralıların beğenisini kazanan Ayhan Uştuk, Şenol Tanıllı ve Aykut Çınar sahne alacak.

Önceki Haber Sonraki Haber

DİĞER KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

TÜRSAB, 9 ülkenin büyükelçisini Bursa'da ağırladı

08.05.2019 - BURSA

TÜRSAB, Türkiye'de görev yapan yabancı misyon şeflerine yönelik ikinci tanıtım gezisini Bursa'ya yaptı. ... Devamı

'Tekstil sektörünün yeni bir hikayeye ihtiyacı var'

29.04.2019 - KAHRAMANMARAŞ

TİM Başkanı Gülle, "Tekstil sektörünün tekrar bir hikaye yazmaya ihtiyacı var. Ağustos ayında açıklanacak ihracat reformumuzun alt çalışmalarını bakanımızla birlikte yapıyoruz" dedi.... Devamı

2. Bursa Gıda Fuarı 2 Mayıs'ta kapılarını açıyor

26.04.2019 - BURSA

Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile profesyonel alıcıları buluşturan 2. Bursa Gıda Fuarı, 2 Mayıs'ta kapılarını açacak.... Devamı

Halıda dünya trendini belirleyen DOMOTEX Turkey yarın açılıyor

26.04.2019 - GAZİANTEP

Halı sektörünün dünya liderleri DOMOTEX Turkey ile yarın Gaziantep'te bir araya geliyor.... Devamı

Gayrimenkul, İnşaat ve Kent Mobilya Fuarı Konya'da açıldı

26.04.2019 - KONYA

Ersözlü, inşaat sektöründe faaliyet gösteren onlarca tedarikçi firmanın, gayrimenkul, mobilya-dekorasyon firmalarının buluşacağı fuarlarda, yeni işbirliklerinden doğacak etkileşimin sektörlere katma değer yaratacağını söyledi. ... Devamı