ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Zorlu Kimyasal Başarı Hikayesi

Zorlu Kimyasal Bağlantı Sistemleri

Kalite ve güveni hedef olarak belirleyerek, 1998 yılında Türkiye'de tesis kurmak için ilk fizibilite çalışmalarını gerçekleştiren, 2000 yılından itibaren imalata başlayan Zorlu Kimyasal, bugün kimyasal dübel üretiminde dünyadaki sekiz fabrikadan biridir....Devamı

Çeksor

Karşılıklı Çek hizmetimiz kapsamında, Bankamız çekine ilişkin "teminat sorgulama" işlemi Şube ve SMS kanallarının yanı sıra, artık "ÇEKSOR" uygulamasıyla da gerçekleştirilebilecektir.

İşÇek uygulaması, Iphone telefonlar için Apple Store, Android telefonlar için ise Android Marketten ücretsiz olarak yüklenebilir.

Uygulamanın cep telefonuna kurulumunu takiben, çeke ait teminat bilgisi kullanıcı tarafından sorgulanabilecektir.

Teminat sorgulama işlemi için uygulama açılacak ve çekin alt kısmında bulunan MICR bilgisi (çek numarası) net bir şekilde ekrana ortalandıktan sonra ekrandaki fotoğraf makinesi tuşuna basılacaktır.

Uygulama içindeki fotoğraf çekme işlemi sonrasında çek bilgileri sistemce kontrol edilecektir.

Uygulama aracılığıyla çek görüntüsü üzerinden temin edilen bilgiler, cep telefonu ekranında kullanıcının bilgisine sunularak, doğruysa işleme devam etmek için onayı istenecektir. Ekrandaki bilgilerin hatalı olması durumunda, ilgili alanlar kullanıcı tarafından dokunmatik ekran özellikleri kullanılarak düzeltilebilecek ve ardından işleme devam edilebilecektir. (şekil5)

Kullanıcı tarafından uygulama üzerinden iletilen şube kodu, çek hesap no ve çek no bilgileri Bankamız sisteminde sorgulanacak ve çeke ait teminat bilgisi kullanıcıya yine uygulama üzerinden iletilecektir.

Uygulama internet bağlantısı üzerinden iletişim kurduğundan kullanıcı ile Bankamız arasındaki iletişim, kablosuz internet bağlantısı, 3G veya Edge üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Kullanıcının işlemleri ile ilgili ücretlendirme, kullanıcı ile GSM operatörü arasındaki sözleşme uyarınca yapılacaktır.