Egitimler

6 Eğitim Gösterilmektedir.
KOBİ’ler yeniden yapılanma ve kurumsallaşma süreçlerinde öncelikle mevcut sorunlarını ve engelleri tespit etmelidir. Ardından yukarıda sıraladığımız temel noktaları gerçekleştirip sektörlerinde başarılı olmak için teknolojinin ve inovasyonun sıkı birer takipçisi olmalılar.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Bir işletme olarak müşteriye kendini özel hissettirmek, ona bir değer sunmak öncelikli hedefiniz olmalı. Doğru ve etkili bir şekilde yönetilen müşteri sadakati, müşteri deneyimine pozitif etki yaparak marka değerinizi yükseltecektir.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
İşletmelerin, özelliklerine ve çalışan sayısına yönelik olarak uygulayabileceği performans değerlendirme yöntemlerini eğitimimizde ele aldık. Bu yöntemlerden yararlanarak personellerin davranışlarını, çalışma motivasyonlarını ve iş konusundaki yetkinliklerini farklı şekillerde ölçümleyebilir, nesnel bir performans yönetimi gerçekleştirebilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
İş planı hazırlarken hangi konuların üzerinde durmalısınız bu eğitim içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Eğitimimizde de belirttiğimiz üzere insan kaynakları yönetimini en doğru şekilde yapmak; yeni çözümlere ve teknolojinin etkin bir şekilde kullanılmasına bağlıdır. Bu konudaki gelişmeleri takip edip detaylara hakim olduğunuz takdirde işletmeniz için çok daha başarılı sonuçlar alabilir ve sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
X