Esnaf Dünyasına Hoş Geldiniz

Haberler

İkili anlaşmalar yoluyla yerel para cinslerinden ticaret imkanları artırılacak. Bu kapsamda Para Takası Anlaşması gibi uygulamalar, Türkiye ile finansal ve ticari ilişkileri yoğun olan ülkelere yayılacak.
30.10.2020
Türkiye'de elektronik ticarette (e-ticaret) yıl sonu itibarıyla gerçekleşmesi öngörülen 213 milyar dolarlık rekor ticaret hacminin, gelecek yıl 240 milyar dolara çıkması ve internet üzerinden alışveriş oranının %38'e yükselmesi bekleniyor.
30.10.2020
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, 30 ülkeden bakanların ve üst düzey yetkililerin katıldığı Çelik Sektöründe Kapasite Fazlası Küresel Forumu Bakanlar Toplantısı'nda çelik önlemleri ve engelleyici politikalar sorununun ortadan kaldırılması için ülkelere iş birliği çağrısında bulundu.
28.10.2020
Uludağ Otomotiv İhracatçıları Birliği (OİB) tarafından otomotiv sektöründe katma değerli ürün ve teknolojileri geliştirerek ihracatı artırmak amacıyla organize edilen, "9. Otomotivin Geleceği Tasarım Yarışması"nda dereceye giren projeler belli oldu.

Blog Yazıları

Kampanyalar

Güvensan Tesis Hizmetleri’nin, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler kullanarak ULV yöntemi ile yaptığı nanoteknoloji hijyen kaplama ve dezenfeksiyon hizmetinden %10 indirimli faydalanabilirsiniz.
MOVE5000F Mobil ÖKC Yazarkasa POS cihazı İş Bankası'na özel 1.998 TL! Vade farksız 9 taksit avantajıyla! Üstelik 31 Ağustos’a kadar 150 TL MaxiPuan hediye!
Gülümseten Paket Ferdi Kaza poliçelerinde %10 oranında indirim
18 ay vadeli 25 bin TL’ye kadar olan kredilerde teminat kolaylığı!
X