Eğitimler

13 Eğitim Gösterilmektedir.
Blockchain teknolojisi, günümüzde geldiği nokta itibarıyla gerek KOBİ’lerin gerek bankacılık ve farklı sektörlerdeki sorunların çözümünde kullanılan önemli bir teknoloji olacak. Özellikle sermaye ve kredi bulmakta zorluk çeken KOBİ’ler, blok zincir teknolojisiyle beraber bu arayışlarını eskisinden çok daha rahat bir şekilde sonlandırabilecekler. Ayrıca bu teknolojinin gelişmesi için yapılan AR-GE çalışmaları da sektörlerdeki rekabeti artırıp yeni çözüm yollarının bulunmasını sağlayacak.
E-ticaret, hacmini her geçen gün artıran ve insanların seçimlerini ciddi anlamda değiştiren bir alışveriş biçimi. Bu nedenle yeni dönem girişimcilik de e-ticaret siteleri çevresinde şekillenmeye devam ediyor.
Online platformlar her geçen gün kullanıcı sayılarını ve kullanım oranlarını artırıyor. Bu nedenle de dijital ortamda varlıklarını devam ettiren e-ticaret siteleri için bu platformlarda etkin olmak çok daha önemli bir hale geliyor.
E-ticaret siteleri, giderlerini azaltarak kâr ve verimliliği yükseltmek için öncelikle bütçe planlamasının önemini kavramalı. Bütçe planlamaları konusunda gerekli adımları attıktan sonra ise sabit gider kalemlerinde nasıl iyileştirmelere gidileceği göz önünde bulundurulmalı ve raporlama sistemi devreye sokulmalı.
E-mail pazarlamasını e-ticaret sitenizde nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız eğitimimizde tüm ipuçlarıyla yer alan e-mail pazarlama stratejisi oluşturmak için izlemeniz gereken adımları keşfedebilirsiniz.
İçerik pazarlaması nedir, e-ticaret sitesine içerik pazar pazarlaması nasıl uyarlanır gibi merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını püf noktalarıyla beraber öğrenmek için eğitim içeriğimize göz atmaya ne dersiniz?
E-ticaret sitenizi, SEO kriterlerine uyarak Google'da üst sıralara taşımak istiyorsanız eğitimimizde verdiğimiz püf noktaları keşfedebilir ve gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.
E-ticaret sitenizde müşteri ilişkilerini sosyal medya üzerinden nasıl yönetebilirsiniz? Hangi noktalara dikkat etmelisiniz? Tüm bu soruların cevaplarını eğitimimizde bulabilirsiniz.
Google Adwords nasıl kullanılır, web sitenize Google Ads kullanarak nasıl trafik çekilir gibi soruların cevaplarını eğitimimizde bulabilir, e-ticaret sitenizde kullanabileceğiniz tüm ipuçlarını keşfedebilirsiniz.
E-mail pazarlamasını e-ticaret sitenizde nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız eğitimimizde tüm ipuçlarıyla yer alan e-mail pazarlama stratejisi oluşturmak için izlemeniz gereken adımları keşfedebilirsiniz.
X