E-ihracat Eğitimleri

17 Eğitim Gösterilmektedir.
E-ihracatta Türkiye'nin ana pazarlarından olan Ukrayna'ya e-ihracat yaparken tüketici davranışları, ödeme altyapıları ve iki ülke arasındaki siyasi ilişkiler hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Bu alanlarda bilmeniz gerekenleri yazımızdan okuyabilirsiniz.
Küresel COVID-19 salgını sonrası keskin bir şekilde değişen kullanıcı davranışlarında sosyal medyada pazarlama önemini hızla artırıyor. E-ihracat süreçlerinizde neden ve nasıl sosyal medya kullanmalısınız sorusunun cevabı eğitimimizde.
İhracat geliri, Türkiye için ticaret dengesini korumak adına önemli bir kalemdir. Küresel COVID-19 salgını sonrası önemini kat be kat artıran e-ihracat için Türkiye'de devlet tarafından sağlanan destek ve teşvikleri yazımızdan okuyabilirsiniz.
E-ihracat hacimleri Dünya genelinde yükselirken Avrupa Birliği'nde e-ihracat yapmak için şirket kurmak isteyenlerin bilmesi gerekenleri yazımızdan okuyabilirsiniz.
E-ihracat konusunda üretici ve satıcının aklındaki en önemli sorulardan biri ödemenin nasıl alınacağı. Küresel COVID-19 salgını sonrası hız kazanan e-ihracatta ödeme alma yöntemlerinin öncemi ve dikkat edilmesi gerekenleri yazımızdan okuyabilirsiniz.
E-ihracatta Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) yapılmasının faydaları ve nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.
Körfez Bölgesi'ne e-ihracat yapmak isteyenlerin bilmesi gerekenler yazımızda!
Türkiye'nin en çok ihracat yaptığı pazar olan AB bölgesi ve AB bölgesine e-ihracat yapmak için bilmeniz gerekenleri yazımızdan okuyabilirsiniz.
E-İhracatta iade süreçlerinin doğru tespit edilmesi için ne yapmalıyız? Ayrıntıları eğitimimizde.
E-ihracat için ABD'de şirket kurmak hakkında bilmeniz gerekenleri sizin için derledik.
E-ihracat, sadece ticari açıdan değil aynı zamanda ekonominin zorlu günlerinde de çıkış noktası olma potansiyeli taşımaktadır. KOBİ’ler için e-ihracat yapmak bir tercih olmaktan çıkmış, artık zorunluluk haline gelmiştir. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde e-ihracat tanımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Ticaret Bakanlığı, e-ihracat sitesi yöneticilerine marka tescili, yurtdışı reklam, tanıtım, yurtdışı birim yatırımı, yurtdışı pazar araştırma amaçlı seyahat ve raporlama konularında hibe destekleri sunmaktadır. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan bu desteklere ilişkin bilgiler edinebileceksiniz.
Yurt dışı pazarlarına girerken katlanılan maliyetlerin bazıları destek kapsamına girmektedir. Pazara giriş belgeleri, çeşitli sertifika ve test analiz sonuçları hibe desteğinden yararlanabilmektedir. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan bu eğitimde desteklere ilişkin bilgiler edinebileceksiniz.
Yurt dışı şirket kurulumu zorunluluğu ve şartları ülkelere göre değişmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) vergisel anlamda avantaj sağlayan şirket kurulum ve kapanış süreci nasıl yapılır? İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
Yurt dışı şirket kurulumu zorunluluğu ve şartları ülkelere göre değişmektedir. Avrupa Birliği (AB) ülkelerinde vergisel anlamda avantaj sağlayan şirket kurulum ve kapanış süreci nasıl yapılır? Online ödeme yöntemleri, vergi sistemi ve tüketici alışkanlıklarına ilişkin bilgiler nelerdir? İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
e-İhracat markanızın tescili ve marka adınızın seçimi e-ihracat süreçleriniz için çok kritiktir. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde bu süreçler hakkında bilgi edinip, püf noktalarını öğrenebilirsiniz.
E-ihracat sitesi müşteri etkileşimine sunulmadan önce çok iyi bir şekilde kurgulanmalıdır. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde bir e-ihracat sitesi kurulurken dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.
X