E-ihracat Eğitimleri

9 Eğitim Gösterilmektedir.
E-ihracat için ABD'de şirket kurmak hakkında bilmeniz gerekenleri sizin için derledik.
E-ihracat, sadece ticari açıdan değil aynı zamanda ekonominin zorlu günlerinde de çıkış noktası olma potansiyeli taşımaktadır. KOBİ’ler için e-ihracat yapmak bir tercih olmaktan çıkmış, artık zorunluluk haline gelmiştir. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde e-ihracat tanımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Avrupa ülkelerinde toplam perakende e-ticaret gelirlerinin 2024 yılında yaklaşık 510 milyar doları aşması beklenmektedir. Bu sebeple ABD e-ticaret pazarında olduğu gibi e-ticaret pazar hacmi itibariyle e-ihracat yapacaklar için en cazip pazarlardan biri Avrupa’dır. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan bu eğitimde Avrupa bölgesine e-ihracat gerçekleştirmek hakkında bilgi edinebilirsiniz.
Ticaret Bakanlığı, e-ihracat sitesi yöneticilerine marka tescili, yurtdışı reklam, tanıtım, yurtdışı birim yatırımı, yurtdışı pazar araştırma amaçlı seyahat ve raporlama konularında hibe destekleri sunmaktadır. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan bu desteklere ilişkin bilgiler edinebileceksiniz.
Yurt dışı pazarlarına girerken katlanılan maliyetlerin bazıları destek kapsamına girmektedir. Pazara giriş belgeleri, çeşitli sertifika ve test analiz sonuçları hibe desteğinden yararlanabilmektedir. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan bu eğitimde desteklere ilişkin bilgiler edinebileceksiniz.
Yurt dışı şirket kurulumu zorunluluğu ve şartları ülkelere göre değişmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) vergisel anlamda avantaj sağlayan şirket kurulum ve kapanış süreci nasıl yapılır? İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
Yurt dışı şirket kurulumu zorunluluğu ve şartları ülkelere göre değişmektedir. Avrupa Birliği (AB) ülkelerinde vergisel anlamda avantaj sağlayan şirket kurulum ve kapanış süreci nasıl yapılır? Online ödeme yöntemleri, vergi sistemi ve tüketici alışkanlıklarına ilişkin bilgiler nelerdir? İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde bu sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.
e-İhracat markanızın tescili ve marka adınızın seçimi e-ihracat süreçleriniz için çok kritiktir. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde bu süreçler hakkında bilgi edinip, püf noktalarını öğrenebilirsiniz.
E-ihracat sitesi müşteri etkileşimine sunulmadan önce çok iyi bir şekilde kurgulanmalıdır. İş Bankası'nın ana sponsor olduğu WORLDEF BUSINESS SCHOOL katkılarıyla hazırlanan eğimimizde bir e-ihracat sitesi kurulurken dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.
X