Dış Ticaret Eğitimleri

9 Eğitim Gösterilmektedir.
Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler olarak bilinen KOBİ’ler, ekonomiler için son derece önemli bir yere sahip. KOBİ’lerin uzun ömürlü olmaları ve faaliyetlerine istikrarlı bir şekilde devam etmeleri, istihdam yaratma ve ekonomik canlanma gibi rolleri nedeniyle ulusal ekonomiler açısından büyük önem taşır.
Küresel ekonominin başarı anahtarı olan ihracat, KOBİ’ler için önemli bir ilerleme adımıdır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin bu rekabetçi adımı atmaları ise her geçen yıl daha da kolay bir hale gelir. Global lojistik ve iletişim imkanlarının genişlemesi, işletmelerin rekabetçi pazarlarda faaliyet gösterme şansını artırır.
Amazon’da ürün satmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri detaylı bir şekilde anlattık. Hem bu eğitimimize hem de "Amazon’da Satış Yapma Rehberi 1" eğitimimize göz atarak Amazon.com’daki süreçleri keşfedip ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz.
E-ihracatta gördüğünüz üzere lojistik süreçleri hem işlerin yolunda gitmesi hem de müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından çok büyük bir önem taşıyor. Bu doğrultuda eğitimimizde yer alan lojistik süreçleriyle ilgili bilmeniz gereken detaylar sayesinde e-ihracat sektöründe adımlarınızı çok daha bilinçli bir şekilde atarak potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.
Amazon’da başarılı bir şekilde satış yapmanız için ihtiyacınız olan en önemli hususları sizinle paylaştık. Bu iş için belli bir mesai harcayıp sabırlı olduğunuz takdirde Amazon’da çok başarılı satışlar gerçekleştirebilirsiniz.
Etkili pazarlama stratejileriyle e-ihracat yapmanız için dikkat etmeniz gereken unsurları sıraladık. Bu noktaların üzerinde durarak satışlarınızı artırabilir ve bu yolda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.
Amazon ve AliExpress gibi neredeyse tüm ülkelerde hizmet verip kullanıcılar ile ürünlerinizi buluşturmayı başaran sitelere dahil olduktan sonra hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.
KOBİ'ler için özel olarak sunulan e-ihracat destekleri neler? Bu destekler nasıl alınır? Tüm bu soruların yanıtlarını ve çok daha fazlasını eğitimimizde bulabilirsiniz.
E-ihracat nedir, ne işe yarar ve e-ihracat yaparken bilmeniz gereken noktalar neler gibi soruların cevaplarını eğitimimizde bulabilir ve tüm detaylarıyla keşfedebilirsiniz.
X