Egitimler

8 Eğitim Gösterilmektedir.
Amazon’da ürün satmak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri detaylı bir şekilde anlattık. Hem bu eğitimimize hem de "Amazon’da Satış Yapma Rehberi 1" eğitimimize göz atarak Amazon.com’daki süreçleri keşfedip ürünlerinizi satışa çıkarabilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
E-ihracatta gördüğünüz üzere lojistik süreçleri hem işlerin yolunda gitmesi hem de müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından çok büyük bir önem taşıyor. Bu doğrultuda eğitimimizde yer alan lojistik süreçleriyle ilgili bilmeniz gereken detaylar sayesinde e-ihracat sektöründe adımlarınızı çok daha bilinçli bir şekilde atarak potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Amazon’da başarılı bir şekilde satış yapmanız için ihtiyacınız olan en önemli hususları sizinle paylaştık. Bu iş için belli bir mesai harcayıp sabırlı olduğunuz takdirde Amazon’da çok başarılı satışlar gerçekleştirebilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Uluslararası e-ihracat sitelerine girerken dikkat edilmesi gereken noktalar neler, öne çıkan uluslararası e-ticaret siteleri hangileri ve bu sitelerde nasıl satış yapılır gibi sorularınızın tüm cevapları, eğitimimizde.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
KOBİ'ler için özel olarak sunulan e-ihracat destekleri neler? Bu destekler nasıl alınır? Tüm bu soruların yanıtlarını ve çok daha fazlasını eğitimimizde bulabilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
E-ihracat nedir, ne işe yarar ve e-ihracat yaparken bilmeniz gereken noktalar neler gibi soruların cevaplarını eğitimimizde bulabilir ve tüm detaylarıyla keşfedebilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
X