Egitimler
6 Eğitim Gösterilmektedir.
İş fikrine güvenen ve bu konuda adım atmak isteyen tüm girişimciler Türkiye'de girişimcilere sağlanan teşvik ve desteklere yer verdiğimiz bu eğitimimizi inceleyebilirler.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Dijital pazarlama dünyasında sıklıkla kullanılan terimleri, Türkçe anlamları ve hesaplama yöntemleri doğrultusunda açıkladık. Bu terimlerden yola çıkarak ürün ya da hizmetinizi dijital ortamda pazarlayabilir ve bilinirliğinizi artırabilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Kısacası eğitimimizde üstünde durduğumuz nokta şu ki inovatif girişimci olma yolunda temel becerilerin ve yeteneklerin yanı sıra belli bir rotanın izlenmesi fazlasıyla önemli. Yaratıcı düşüncenin uygulamaya yönelik olarak etkili bir şekilde kullanılmasının yanında inovasyon stratejisinin belirlenmesi ve uygulanması da sizi başarılı, özgün ve inovatif girişimci olmaya bir adım daha yaklaştıracaktır.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Aklınızda olan iş fikrini hayata geçirebilmek adına melek yatırımcılarla nasıl bağlantılar kurabileceğinizi anlattık. Doğru zamanda doğru adımlar attığınız sürece hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
Girişiminizde sermayeyi nasıl bütçelendirmeniz gerektiğinden bahsettik, sermaye bütçelemesi ile ilgili bilmeniz gereken temel kavramları ve süreçleri sizinle paylaştık. Bu detaylara hakim olduğunuz takdirde işletmeniz için doğru bütçelemeyi yapıp size en uygun projelerin içinde yer alabilirsiniz.
0 Kobi Kayıt Oldu
KAYIT OL
X