27.03.2020

İŞ’TE KOBİ Yenilendi! Yenilenen Platformumuzla Kullanıcılarımızla Buluşuyoruz

İŞ’TE KOBİ’nin online platformu olan www.istekobi.com.tr olarak başta KOBİ’ler olmak üzere ticaretle uğraşan kesim için de fayda sağlayacak birçok bilgiyi bünyemizde barındırıyoruz. Kurulduğumuz 2009 yılından bu yana kullanıcılarımızın ilgisini çekecek güncel haberler, uzman görüşleri, makaleler, sektörel raporlar ve çeşitli videolar içeren platformumuz ile yolumuza devam ediyoruz. 


2020 yılına geldiğimizde ise ziyaretçilerimize ve potansiyel müşterilerimize daha iyi bir hizmet sunmak adına yenilediğimiz www.istekobi.com.tr ile sadece KOBİ’lere değil; girişimci, çiftçi gibi hemen her meslek grubuna hitap etmeyi planlıyoruz. Peki, yenilenen sitemizde ne gibi değişiklikler var, size hangi yenilikleri sunuyoruz?  


Kullanıcı Dostu Yeni Tasarımımızla Bilgiye Kolayca Ulaşın!


Ziyaretçilerimiz İŞ’TE KOBİ platformunda çok daha iyi ve pratik bir deneyim yaşasınlar diye “kullanıcı dostu” bir tasarım hazırladık. Günümüzde zaman tasarrufunun ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle sade bir şekilde tasarladığımız sitemizi pratiklikle buluşturarak kullanıcılarımızın aradıkları bilgiye çok daha kolay ulaşmasını hedefledik. 


Kullanıcılarımız yenilenen platformumuzda, ticari trendlerle alakalı makaleleri, sektörlere yönelik özel olarak hazırlanan içerikleri, ekonomik raporları ve güncel haberleri rahatlıkla bulabilirler. 


Dijital Yolculuklarınızda Her Zaman Yanınızdayız! 

Yaşadığımız çağda her şirket/firma için dijitalleşme zorunlu hale geldi diyebiliriz. Yeni kurulan iş yerlerinden mevcutta faaliyet gösteren işletmelere kadar herkesin dijital anlamda temel bilgileri hakim olması şart. İşletmeler dijitalleşme yolunda ilerlerken biz de İŞ’TE KOBİ olarak onların gerçekten işlerine yarayacak, akıllarına gelen soruları en pratik şekilde cevaplayacak nitelikte içerikler hazırlıyoruz. Yıllara dayanan uzmanlığımızla işletmelerin dijitalleşme süreçlerinde onlara kılavuz oluyoruz.

Bu doğrultuda yeni iş fikri olan, mevcut işini büyütmek isteyen, ikinci şubesini açmaya niyeti olan ya da e-ticaret ve e-ihracata atılmak isteyen kişiler için hazırladığımız yol gösterici “Nasıl Yaparım?” sayfalarımız ile kullanıcılarımıza yol haritası olacak nitelikte içerikler sunuyoruz.


Yeni İŞ’TE KOBİ’ye Ücretsiz Üye Olup Hizmetlerimizden Yararlanın!


Yeni İŞ’TE KOBİ platformuna ücretsiz üye olduğunuz takdirde işlerinizi kolaylaştıracak ve işletmenizi tanıtmanıza yardım edecek çeşitli hizmetlerden yararlanma şansınız var. Örneğin; 


    Vergi, muhasebe, dış ticaret, girişimcilik, iş hukuku, tarım ve hayvancılık gibi farklı konulardaki sorularınızı, alanında ihtisas sahibi “İşin Uzmanları”na sorarak doğru ve güvenilir bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. 


    Firma sayfalarınızı “KOBİ Pazarı”na ekleyerek ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilir, çeşitli ilanlar verebilirsiniz.


    Girişimcilik, pazarlama, finans, yatırım, e-ticaret eğitimleri gibi birçok konuda hazırladığımız eğitimler, yeni “Dijital Akademi” sayfamızda yer alıyor. Bu dijital eğitimlerden faydalanarak yepyeni alanlarda fikir sahibi olabilirsiniz. Unutmayın ki bu fikirler, işletmenizin gelişimi için çok etkili olabilir. 


     “Uygulama Marketi” bölümünde yer alan çözümlere İş Bankası müşterilerine özel avantajlı koşullarda kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 


İŞ’TE KOBİ olarak yepyeni tasarımımız, hizmetlerimiz ve geliştirdiğimiz özelliklerimizle kullanıcılarımızın karşısına çıkmanın mutluluğunu yaşıyoruz!


Siz de ticari bir işletme olarak bizi düzenli olarak takip edebilir; ticari, teknolojik, sektörel birçok konuda bilgi sahibi olup işletmenize değer katacak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.


İlginizi Çekebilecek Diğer Blog Yazıları

X