Kemahlıoğlu Plastik Başarı Hikayesi

Kemahlıoğlu Plastik Ambalaj San. ve Tic. A.Ş.

1979 yılında Yüksek Makine Mühendisi Ömer Kemahlıoğlu ve Mehmet Kemahlıoğlu ortaklığında Kolektif Şirket olarak kurulan firma, 1995 yılında 3 aile bireyinin de katılımıyla, Kemahlıoğlu Plastik Amb. San. ve Tic. A.Ş. unvanını almıştır...Devamı

YAZ HAZIRLIĞI

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 03.06.2017

CLEANLUX Çekmeköy Ekolojik Giysi Temizleme Tesisimizde, Yaz'a Hazırlık için Temizliğe getireceğiniz Kışlık Kıyafetleriniz, Yorgan, Battaniye, Perde ve tüm ürünleriniz insan sağlığına ve çevreye saygılı, ıslak yıkama yöntemi ile Electrolux teknolojisi ve woolmark onaylı antialerjik deterjanlarla temizleniyor. www.greenbusinessnetwork.org/project/green-business-standard-dry-cleaning/ linkindeki bilgilerden de anlaşılacağı üzere organik kuru temizleme'nin standardında geleneksel kuru temizlemede kullanılan (Perkloroetilen, Hidrokarbon ve sıvı silikon) yasaklanmıştır. Dolayısıyla Cleanlux Çekmeköy, hem insan hem de çevre sağlığını düşünenlerin uğrak yeri olmuştur.
0216-642 72 74 ve 75

Aynı zamanda Halı, Yatak, Koltuk-Kanepe gibi eşyalarınız da Evinizde Antialerjik Deterjanlarla derinlemesine temizlenir.
- Halı metrekare fiyatı 9 TL (minimum 10 metrekare için servis yapılır)
- Koltuk Takımı (Mindersiz) 150 TL (Minderli) 175 TL
- Yatak 1 adet 110 TL (İki veya 3 adet 150 TL)
Not:Bu hizmetimiz için 3 gün önceden randevu alınmalıdır.