Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ömür Çelik, 2001 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Otomotiv, beyaz eşya, makine ve inşaat sektörüne yönelik toptan ve perakende olarak kaliteli çelik malzeme satışı yapmaktadır. Kapasitesi yüksek ve son teknoloji kesim tesisine sahip olan firma müşteri ihtiyaçlarını en kısa zamanda karşılayan, uygun fiyatlı ve yüksek kalitede hizmet anlayışını ilke edinmiştir.Devamı

YAZ HAZIRLIĞI

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 03.06.2017

CLEANLUX Çekmeköy Ekolojik Giysi Temizleme Tesisimizde, Yaz'a Hazırlık için Temizliğe getireceğiniz Kışlık Kıyafetleriniz, Yorgan, Battaniye, Perde ve tüm ürünleriniz insan sağlığına ve çevreye saygılı, ıslak yıkama yöntemi ile Electrolux teknolojisi ve woolmark onaylı antialerjik deterjanlarla temizleniyor. www.greenbusinessnetwork.org/project/green-business-standard-dry-cleaning/ linkindeki bilgilerden de anlaşılacağı üzere organik kuru temizleme'nin standardında geleneksel kuru temizlemede kullanılan (Perkloroetilen, Hidrokarbon ve sıvı silikon) yasaklanmıştır. Dolayısıyla Cleanlux Çekmeköy, hem insan hem de çevre sağlığını düşünenlerin uğrak yeri olmuştur.
0216-642 72 74 ve 75

Aynı zamanda Halı, Yatak, Koltuk-Kanepe gibi eşyalarınız da Evinizde Antialerjik Deterjanlarla derinlemesine temizlenir.
- Halı metrekare fiyatı 9 TL (minimum 10 metrekare için servis yapılır)
- Koltuk Takımı (Mindersiz) 150 TL (Minderli) 175 TL
- Yatak 1 adet 110 TL (İki veya 3 adet 150 TL)
Not:Bu hizmetimiz için 3 gün önceden randevu alınmalıdır.