Bony Tekstil Başarı Hikayesi

Bony Tekstil

Çorap sektörüne yönelik olarak, Hasan Gülkaya tarafından üretim ve satış amacıyla 1986 yılında kurulan, ülkemizde sektörünün öncüsü olan BONY, kurulduğundan bu yana planlı, programlı ve istikrarlı büyüyerek, mükemmelliyetçi bir tutumla, müşteri odaklı çalışma prensibi edinmiştir... Devamı

Deritel Galaxy S6 Cüzdan Kılıf Destan Serisi Siyah

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

İlan Tarihi: 27.05.2017

DeriTel Galaxy S6 Destan Serisi Lüks Deri Cüzdan Kılıf Siyah

Samsung Galaxy S6 cüzdan kılıf %100 Hakiki Deri Akıllı telefon Kılıfı Siyah Renkli. A Kaliteli ve birinci sınıf özelliği ile uluslar arası standartta, Kadife İç Dizayn ile kaplanmış. Türkiy'de üretilen ve birçok ülkeye ihraç edilen Yerli Kılıf ile kendi tarzımız.Titiz El işçiliği, göz nuru ve Alınteri ile üretildi.
Özgün ve şık Tasarımı ile 4 ayrı Kredi Kartı Gözü bulunan 2 Ayrı Para Saklama özelliği bulunan Mıknatıslı Güvenli Kullanıma sahip bir kılıf.

Deritel Çevre ve Doğaya Uyumlu İnsan Sağlığına Uygun zararlı madde içermez.

Mükemmel Kılıf ve Kılıf Uyumu, Telefonu Koruma, Telefonu Kavrama, Mükemmel Telefonu ve Ten Uyumu
Mükemmel Bay ve Bayan Kılıf


"Tüm Mekanlarda zarif ve şık bir DeriTel Turkuaz telefon Kılıfı Sizleri Bekliyor"

Mevcut Renkler: Yeşil, Sarı, Lacivert, Taba, Kahverengi, Siyah, Turkuaz

http://deritel.com


İŞ'TE KOBİ internet sitesinin İlanlar bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.