Yardımcı Beton Başarı Hikayesi

Yardımcı Beton San. Tic. Paz. A.Ş.

1992'de, Konya 2. O.S.B'deki ilk hazır beton tesisini kurarak Konya’da belli bir boşluğu dolduran Yardımcı Beton, çalışmalarıyla iyi hizmet ve güveni arayan Konyalı sanayicinin önünü açmıştır. Yardımcı Beton, Konya 2. O.S.B'de 51.600 m² alan üzerinde kurulu tesisinde faaliyetlerine devam ederken, 2007 yılında Selçuklu Konya'daki 6.000 m² alan üzerinde ikinci tesisinde de üretime başlamıştır. Devamı

PEKDEMİR ÇİFTLİĞİ GIDA VE İHT.MAD.PAZ.SAN.LTD.ŞTİ.

1979 yılında kurulan PEKDEMİR Çiftliği Alışveriş Merkezleri 2’si hipermarket olmak üzere toplam Denizli merkezinde yer alan 27, Denizli ilçelerinde 4 (Acıpayam 2,Buldan 1, Çivril 1) ve Aydın Nazilli ilçesinde de 3 adet olmak üzere hali hazırda 34 ayrı mağaza da müşterilerine hizmet veren bir mağazalar grubudur. Günlük ortalama 750.000 ayrı fiş sayısı ile gün içerisinde yaklaşık 1.500.000 kişiye satış yapan Denizli’nin en güçlü Ege bölgesinin ise en etkili marketler zinciridir. Aynı zamanda Pekdemir Gurubu bünyesinde 5 adet petrol istasyonuyla faaliyetlerine akaryakıt sektöründe de devam etmektedir. Ayrıca Aydın Nazilli ilçesi Horsunlu beldesinde yer alan KARLIK Su fabrikası ve su dolum tesislerinin üretim ve işletmesini tüm Türkiye’de bayilikler vermek suretiyle devam etmektedir. Yine Pekdemir ulusal ve uluslar arası pek çok markanın franchisingleri bünyesinde bulunduran bir şirkettir.
mağazacılık, perakende
Sektör : Perakende
Ürün & Hizmet Bilgileri : Pekdemir Grubu market sektörünün anısıra Pekdemir BOYNER, P.CARDİN, US POLO, 2 adet FLO ayakkabı, İstikbal Centroom,2 adet Joker&Maxitoys mağazası ve Beyaz Sahne Sinemalarıyla mağazacılık ve hizmet sektöründe ticari faaliyetini sürdürmektedir.
Kuruluş Tarihi : 04.10.1979
Adres : Selçuk Caddesi No:5 bayramyeri / Denizli / DENİZLİ
İş Telefonu : 02582614747
Faks : 02582647770
E-Posta :
Web Sitesi : www.pekdemir.com.tr
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.