Özel Karşıyaka Göz Hastanesi Başarı Hikayesi

Özel Karşıyaka Göz Hastanesi

İzmir/Karşıyaka'da göz hastalıkları alanında yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren, Myop, Hipermetrop ve Astigmat tedavisinde PRK, LASİK veya LASEK yöntemlerini uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanabilen Özel Karşıyaka Göz Hastanesi, günümüzde görme bozukluklarının tedavisinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmektedir...Devamı

NİYAZİOĞULLARI CANLI HAYVAN AL. SAT. GIDA MAD. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

29 yıldır faaliyet gösteren NİYAZİOĞULLARI Limited Şirketi; Toptan canlı hayvan alımı ve satımı, Adak kurban, Adaklık kuzu, koç, koyun, boğa, dana, inek satışı, kesimi ve bağışı, Kurbanlık koç, koyun, kuzu, boğa, dana, inek satışı, kesimi ve bağışı, Akika kurbanı satışı, kesimi ve bağışı gibi alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en önemli hizmet kabul eden firmamız hijyen şartlarına uygun kesim yaparak müşteri sağlığına da azami özen göstermektedir. Firmamız tamamen İSLÂMİ USULLERE GÖRE adak yada kurbanlıklarınızı kesmektedir. Adrese teslim ve adreste kesim gibi hizmetler de sunulmaktadır.
adak, adak kurban, adak satış yeri, adaklık, adaklık satış yeri, kurban, kurban satış yeri, kurbanlık, kurbanlık satış yeri
Sorumlu Kişi : Aslan Soğukbulak (Firma Sahibi)
Sektör : Tarım Ve Hayvancılık
Ürün & Hizmet Bilgileri : Firmamız tamamen İSLÂMİ USULLERE GÖRE kurbanlık yada adaklarınızı kesmektedir. Ayrıca ücretsiz olarak adrese teslim ve adreste kesim gibi hizmetler de sunulmaktadır. Bağışlarınızı Bahçelievler Belediyesi Aşevine Makbuzlu olarak teslim etmektedir. Kurbanlık hayvan temini ve Kurbanlık hayvan kesimi hizmetleri sunmaktadır. İster kilo ister ayaktan, Toptan Fiyatına Perakende satış mağazamız bulunmaktadır. Firmamızda tüm kredi kartları geçerlidir.
Kuruluş Tarihi : 07.03.2002
Adres : Mahmutbey Mezbaha Yolu. Gökdere Sk. No:1 (BP Benzinlik Karşısı) Bahçelievler / İSTANBUL
İş Telefonu : 2126557432
Cep Telefonu :
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : www.niyaziogullari.com
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.