Sarnıç Otel Başarı Hikayesi

Sarnıç Otel

1915 yılında konak olarak inşaa edilen, orjinal haline sadık kalınmak suretiyle otele çevrilerek, 1999'dan bu yana hizmet vermekte olan Sarnıç Hotel; "sarnıç" ismini altında bulunan ve Bizans İmparatorluğu tarafından 5.yy'da inşaa edilen sarnıçtan almaktadır...Devamı

KARİYER.NET ELEKTRONİK YAYINCILIK VE İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş

Şimdi Kariyer.net'i ücretsiz deneyebilirsiniz. 444 0 546'yı arayın, iş ilanınızı beraber hazırlayalım, ilanınız Kariyer.net'te ücretsiz yayınlansın. Başvurularınızı beğenirseniz ödersiniz.
eleman bul, iş ilanı ver, personel bul
Sektör : Bilişim
Ürün & Hizmet Bilgileri : Kariyer.net, küçük ve orta büyüklükteki firmalara özel ücretsiz hizmetler sunar. Özellikle İK için ayrı bir departmanı olmayan kullanıcıları için ücretsiz ilan danışmanlığı hizmeti verir. Markanızı tanıtmanız için Kariyer.net'te profil sayfanızı oluşturur, aradığınız elemanın özellikleri ve pozisyona göre iş ilanı hazırlamanıza yardım eder. Akıllı filreleme sistemimiz sizin aradığınız özellikte CV'leri ayıklar. Size de kolayca aradığınız elemana ulaşmak kalır.
Kuruluş Tarihi : 01.01.1999
Adres : İSTANBUL
Cep Telefonu :
Faks :
Web Sitesi : goo.gl/AEtEQ9
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.