ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

İlkay Kağıtçılık Başarı Hikayesi

İlkay Kağıtçılık Tic. A.Ş.

1977 yılında İstanbul'da kurulan, 2000 yılında yapışkan kağıt ve bant sanayine yönelik üretime başlayan, ambalaj, kağıt otomotiv, tekstil, yapı elemanları ve beyaz eşya vb. sanayi ile yan sanayi unsurlarına hizmet veren İlkay Kağıtçılık, sektörünün önde gelen başarılı kuruluşları arasında yer almaktadır.Devamı

AUTOTAM OTO EKSPERTİZ

AUTOTAM OTO EKSPERTİZ ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayın.
Autotam Oto Ekspertiz ve Teknik Analiz Merkezleri olarak, sektördeki 20 yıllık tecrübemizi, Türkiye’de daha önce hiç kullanılmamış bir çok yöntem, teknoloji ve cihaz ile birleştirerek ikinci el araç alıcılarının ve satıcılarının hizmetine sunuyoruz. Uzman mühendis kadromuz ve lider otomotiv teknolojilerimiz ile Kartal Merkezimizde bilimsel oto check-up uygulamaları gerçekleştiriyor, detaylı incelemeler sonucu düzenlediğimiz ekspertiz raporlarımız ile ikinci el araç müşterilerine danışmanlık yapıyor ve onları güvence altına alıyoruz. Teknik bilgi ve uzmanlığımız doğrultusunda ‘Oto Ekspertiz Alanında En İyi Uygulama’ garantisi veriyoruz. Artık Autotam ile güvendesiniz.
araç computest, araç ekspertiz, en yakın oto ekspertiz, kartal araç ekspertiz, kartal ekspertiz, kartal expertiz, kartal oto ekspertiz, kartal oto expertiz, oto ekspertiz, oto ekspertiz fiyatları, oto ekspertiz kartal, oto ekspertiz pendik, oto ekspertiz raporu, pendik araç ekspertiz, pendik ekspertiz, pendik experiz, pendik oto ekspertiz, pendik oto expertiz
Sektör : Otomotiv
Ürün & Hizmet Bilgileri : Pendik Oto Ekspertiz Piyasadaki ikinci el araçlarda ilk sahibinden son sahibine kadar gerek kullanım hatalarından gerekse yıpranmadan dolayı zamanla oluşabilecek kusur veya kazalardan dolayı meydana gelebilecek hasarların tespitinin uluslararası standartlara uygun olarak tamamen tarafsız bir şekilde incelendiği en güvenilir yer Pendik Oto Ekspertiz servisleridir. Pendik Oto Ekspertiz olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacına uygun araçları beğenip almak istemeniz halinde, aracın durumunu incelemek için; konularında uzman ekip arkadaşlarımızla, son teknoloji malzemeler ve cihazlar kullanarak eğer var ise aracın kusurları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Genellikle ikinci el araç alırken kaporta hasarları ve boya gibi görülebilir kusurların yanı sıra aracın motor kısmında, elektrik ve fren aksamı gibi görülemeyen kısımlarda oluşmuş olan veya olma riski yüksek olan arızaları da uzman ekiplerimizle ölçümlerini yapıp sizlere bildirmekteyiz.
Kuruluş Tarihi : 01.03.2014
Adres : Yeni Mahalle Mahallesi Karayolları Sitesi D-100 D:No: 49 34876 Pendik/İstanbul / İSTANBUL
İş Telefonu : 2162663395
Faks :
E-Posta :
Web Sitesi : https://www.autotam.com.tr/
İŞ'TE KOBİ internet sitesinin KOBİ Pazarı bölümüne kullanıcılar tarafından eklenen yazılı, görsel, işitsel ve benzeri her hürlü bilgi ve içerik kullanıcıların sorumluluğunda olup, Site Sahibi (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticileri bu içeriklerden hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik ve bilgiler Site Sahibini (T. İş Bankası A.Ş.) ve İŞ'TE KOBİ İnternet sitesi ile yöneticilerini bağlamamaktadır.