Güven-El Plastik Başarı Hikayesi

Güven-El Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti

1965 yılından bu yana plastik kalıbı imalatı sektöründe yer alan Güven Kalıp, 1976 yılında şirketleşmiştir. 1986 yılında faaliyet alanını genişleten firma, Güven-El Plastik ve Kalıp’ı da kurarak, plastik enjeksiyon üretimine başlamıştır...Devamı

Xbox artık Türkiye'de

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

09.11.2012 Cuma - İSTANBUL

Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyanın bir numaralı oyun ve eğlence konsolu olarak gösterilen Xbox 19 Kasım gece yarısından itibaren satışa sunulacak.

 

Microsoft tarafından geliştirilen ve dünyanın bir numaralı oyun ve eğlence konsolu olarak gösterilen Xbox Türkiye'de. Xbox 19 Kasım 2012 gece yarısından itibaren satışa sunulacak.

Oyun ve eğlence konsolu Xbox 360'dan şu ana kadar 38 ülkede 69 milyonun üzerinde satıldı ve 56 milyar dolarlık bir satış hacmine ulaştı. Xbox için üretilen Kinect ürününün satış rakamı ise iki yıl içerisinde 20 milyonu aştı.
 
Microsoft Türkiye Xbox 360 oyun ve eğlence konsolunun Türkiye'de resmi olarak satışa sunulacağını dün akşam gerçekleştirilen özel bir parti ile duyurdu.
 
Lansman toplantısında bir konuşma yapan Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen Xbox'ın Türkçe menüsü ve Türkiye'ye özel servisleriyle sektörde oyunun kurallarını yeni baştan yazacağını ve Microsoft Türkiye'nin desteği ve Türkçe menü ile birlikte gelen Xbox'ın yakın gelecekte sunulacak Türkçe servisleriyle kullanıcıların dijital hayatında yepyeni bir sayfa açacağını söyledi.
 
Türkçe olarak Türkiye'de
 
Microsoft tarafından verilen bilgiye göre, oyun tutkunlarının bir süredir merakla beklediği Xbox artık Türkçe menü ve Türkiye'ye özel hizmetleri ile geliyor. Xbox kullanıcıları sadece önyüzde değil, tüm içerik, servis, oyun ve üyeliklerin Türk lirası ile satın alınabildiği Xbox Mağazası'nda da Türkçe dil seçeneğini destekliyor. Böylece kullanıcılar konsol menüleri arasında Türkçe ilerleyebiliyorlar. Microsoft Türkiye ayrıca Xbox için Türkçe telefon destek servisi ve garanti hizmetleri de sunuyor.

Türkçe kullanım kılavuzu ile gelecek olan Xbox için Microsoft Türkiye evden eve hizmet veren bir teknik servis ağı da oluşturdu.Türkçe Xbox Live servisleri ile oyunlar, içerikler ve tüm oyun eklentileri Türk kredi kartları ve TL ile satın alınabilecek..
 
En beğenilen ve yüksek ratingli oyunlarla geliyor
 
Verilen bilgiye göre, lansmanla birlikte 4GB ve 250GB Xbox 360 konsollarının yanı sıra 320GB Limited Edition konsol da Türkiye'deki oyun severler ile buluşacak. Bu konsollar birbirinden güçlü Xbox oyunları ve özel paketleriyle satışa sunulacak. Halo4, Forza Horizon, Nike Training, Call of Duty Black Ops 2, Kinect Disneyland ve Kinect Sports gibi dünyanın en çok beğeni toplayan ve en iyi ratingleri alan oyunları da Xbox 360 ile birlikte oyun severlerle buluşacak.
 
Oyunseverler 19 Kasım'da Taksim'de buluşacak
 
Xbox'ın Türkiye'ye gelişini kutlamak amacıyla Taksim İstiklal Caddesi'nde de çeşitli kutlamalar gerçekleştirilecek. Müzik, eğlence ve gösterilerle renklenecek geceyle birlikte Xbox'ın satışına Teknosa İstiklal Caddesi mağazasında başlanacak. Xbox'ın Türkiye'deki ilk sahiplerinin bu geceye özel sürpriz hediyeler ve indirim fırsatlarından da yararlanabilecekleri de bildirildi. 9 Kasım'dan itibaren de 10 gün süreyle http://www.teknosa.com ' dan 250GB ve 320GB'lık özel Halo4 konsol paketleri için ön sipariş alınmaya başlanıyor. 
 

Önceki Haber Sonraki Haber

DİĞER KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

Türkiye soy ağacı için uykusuz kaldı

16.02.2018 - ANKARA

İçişleri Bakanlığınca e-Devlet uygulaması üzerinden verilen "Alt-üst soy raporu" hizmeti kapsamında 23.00 ila 07.45 saatlerinde 3 milyon 109 bin 468 belge üretildi."Alt-üst soy raporu"nda bir gecede 3 milyon 109 bin 468 belge üretildi.... Devamı

Türkiye'nin nüfusu 80 milyonu geçti

01.02.2018 - İSTANBUL

Türkiye'nin nüfusu, 2017'de bir önceki yıla göre 995 bin 654 kişi artarak 80 milyon 810 bin 525 kişi oldu.... Devamı

Kanal İstanbul'un güzergahı belli oldu

15.01.2018 - İSTANBUL

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kanal İstanbul Projesi'nin güzergahını açıkladı. Proje, Küçükçekmece-Sazlıdere-Durusu koridorunda gerçekleştirilecek.... Devamı

Frankfurt Otomobil Fuarı'na yoğun ilgi

18.09.2017 - Yurtdışı

39 farklı ülkeden bin firma katıldığı Frankfurt Otomobil Fuarı yoğun ilgi görüyor.... Devamı

'Türkiye'de zehirli yumurta' iddiasına tepki

06.09.2017 - İSTANBUL

Türkiye'de 'zehirli yumurta'ya rastlandığı iddiasına sektör temsilcileri tepki gösterdi. YUM-BİR Başkanı Konya, "İddia son günlerde yaşanan siyasi gerginliklerin ürünü" dedi.... Devamı