ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Ata Bilişim Başarı Hikayesi

Ata Bilişim San. Tic. Ltd. Sti.

2007 yılında kurulan ATA Bilişim; eğitim, destek, teknik servis, proje, satış ve pazarlama departmanlarındaki eğitimli kadrosuyla müşterilerine “Müşteri Memnuniyetinin Sürekliliği Esastır“ ilkesi ile hizmet vermektedir...Devamı

Üyelerine ayrıcalık tanıyan kart: KOTO KART

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

12.10.2018 Cuma - KOCAELİ

Kocaeli Ticaret Odası’nın İş Bankası işbirliğinde hayata geçirdiği KOTO KART, kentimiz ticari hayatına büyük canlılık kazandıracak

Ülkemizin ekonomi başkentlerinden Kocaeli'nin ticari hayatının daha da gelişmesi için birbirinden özel projeler hayata geçiren Kocaeli Ticaret Odası, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek üyelerine özel indirimler sağlayan KOTO KART'ı geliştirdi. Türkiye İş Bankası işbirliğiyle hayata geçirilen, Oda üyesi firmalara yönelik avantajlı koşullar sunan Ticari Kredi Kartı ve Ticari Bankamatik Kartı, KOTO'da düzenlenen toplantıyla kullanıma alındı.

İLGİ YOĞUN OLDU
10 Ekim tarihinde saat 14:00'te Kocaeli Ticaret Odası'nda gerçekleşen protokol imza törenine Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, KOTO Yönetim Kurulu üyeleri ve Türkiye İş Bankası'ndan yetkililer ile Kocaeli ili önde gelen iş adamları katıldı.

BAŞKAN BULUT: KOTOKART PROJESİ İLE ÜYELERİMİZE SOMUT FAYDALAR SUNACAĞIZ
Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut imza töreninde yaptığı konuşmada, "Kocaeli Ticaret Odası olarak ilimizin ticari hayatını canlandırmaya ve üyelerimize katma değer sağlayan projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. En önemli projelerden biri olarak gördüğümüz KOTOKART projesi ile üyelerimizin birbirleri ile alışverişleri artacak, anlaşmalı üyelerimizden yapılacak alışverişlerde çeşitli avantaj sağlanacaktır. Kentimizde el birliğiyle oluşturduğumuz ortak aklı farklı alanlara taşımayı ve birliğimizden gelen kuvveti kullanmayı hedefleyen ilk adım olarak gördüğümüz KOTOKART projesi ile üyelerimize somut faydalar sunacağız. Bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. İş Bankası ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu projenin ilimize ve üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.

GEZER: KOTO KART" HEPİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN
Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, KOTO KART'ın başta Oda üyelerine ve kent ticaretine sağlayacağı katkıları vurguladığı konuşmasında ise şu ifadelere yer verdi; "Dünyadaki birçok ilişkinin temelinde ekonomik sebeplerin yattığı gerçeğinden yola çıkarsak, ülkelerin ekonomilerine verdikleri önemi anlayabiliriz.
Geliştirilen stratejiler, ekonomik planlar, kalkınma yöntemleri ve gelişim paketleri her ülkenin kendi yapıtaşları ve yapıları çerçevesinde şekillenmekte ve bu yönde adımlar atılmaktadır. Doğru yöntem ve gelişmiş ekonomiyle ve ülke içinde refaha sahip bir halk ile atılan kararlı adımlar, dünya genelinde söz sahibi bir devlet olmamızı sağlayacaktır.
Buradan yola çıkarak biz de Oda olarak ticari hayatın; vatandaşlarımızın yaşam kalitesine ve Ülkemizin refahına katkı sağlayacak şekilde geliştirilmesine çok önem veriyor, bunları gerçekleştirmek için de farklı adımlar atmaya gayret ediyoruz.
Bu doğrultuda Kocaeli Ticaret Odası olarak, İş Bankası işbirliğinde ilimize ve ilimiz esnafının ticari hayatına katkı sağlayacağını düşündüğümüz "KOTO KART"ı oluşturduk.
Üyelerimize özel olarak tasarlanmış "KOTO Kart" ile ticaret (alış-veriş) hacmini artırmayı amaçlamaktayız.
"KOTO Kart"ın tüm ticari mal ve hizmet alımlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
Oda - Banka işbirliği çerçevesinde Maximum özellikli, KOTO logosunu taşımakta ve anlaşmalı üye işyerlerinde karta özel ek indirimlerden yararlanma imkânı sunmaktadır.
Ayrıca KOTO Kart ilk anlaşmalı ticari kredi kartıdır. KOTO Kart yurt içinde ve yurtdışında tüm visa -master logolu üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
Tüm bu özelliklere ek olarak; Odamız üyesi işyerlerinde, söz konusu işyerinin yine üyelerimize yönelik tanımladığı özel indirim oranları, alışveriş sırasında kartla ödeme yaparken, direkt indirim olarak faturaya yansıtacaktır.
KOTO Kart sahibi ve uygulamasına sahip üye işyeri sayısının artması, hem ticari ciroyu artıracak hem de avantajlı alım miktarını artıracaktır.
Aynı zamanda yeni tanımlanacak kart limitleri ile de ticari aktivasyona katkı sağlanmış olacaktır.
KOTO KART'ı Alacak Üyelerimizin Avantajlarına Değinirsek;
- Kartı alacak üyelerimizden ilk yıl için kart aidatı alınmayacaktır
- Yine kart lansmanını takip eden ilk ay kart alan ve 5.000 TL'lik harcama yapan firmalara 50 maxipuan hediye verilecektir.
- Kaybolma ve çalınma sigortasından ücretsiz yararlanma imkanı tanınacaktır.
- Her yıl 1 ay süreyle müze kart özelliğinden ücretsiz faydalanılabilmektedir.
- Sabiha Gökçen ISG lounge hizmetlerinde %50 indirimden faydalanma gibi birçok avantajlara sahip olunacaktır.
Kocaeli Ticaret Odası olarak, bilgi çağının gereklerini yerine getiren güçlü bir kurumsal yapıyla, ticari hayatın beklentilerini karşılayabilecek şekilde etkin, verimli ve sürdürülebilir hizmet amaçlı faaliyetlerimize yenilerini eklemeye ve sunmaya gayret ediyoruz. Bu yönde farklı çalışmalarımız da sürmektedir. "KOTO Kart" Hepimize Hayırlı Uğurlu olsun."

ŞİMŞEK: İŞ BANKASI OLARAK TİCARET ERBABININ YANINDA AYNI KARARLILIK İLE YER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek "İş Bankası olarak ülkemizin en köklü meslek örgütlerinden olan Kocaeli Ticaret Odası ile ticari kart işbirliği için bir araya geldik. Kocaeli Ticaret Odası, Kocaeli ili genelinde yaklaşık 10 bin aktif üyeye hizmet veriyor. Biz de bu üyelere fayda sağlamak için avantajlı koşullar sunan Ticari Kredi Kartı ve Ticari Bankamatik Kartı geliştirdik. İş Bankası olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da ülke ekonomisini desteklemeye ve ticaret erbabının yanında aynı kararlılık ile yer almaya devam edeceğiz." dedi.

MAXİMUM BUSİNESS ÖZELLİKLİ OLAN KOTO LOGOLU TİCARİ KARTLAR ÇEŞİTLİ AVANTAJLA SUNUYOR
Kart sahipleri Maximum avantajlarının tamamından yararlanabilecekler. İlk yıl kart aidatı ödemeyecek, ayrıca ilk 5.000 TL'lik harcamaya 50 MaxiPuan kazanabilecekler. Kart sahibi müşterilere internet üzerinden 6 ay geçerli olacak şekilde 50 havale ve 20 EFT içeren hediye işlem paketi sunulacak. İş Bankası'nın iştiraklerinden Anadolu Hayat da Grup Emeklilik planında avantajlı koşullar sağlayacak. Kocaeli Ticaret Odası ise Kocaeli ili genelinde öne çıkan firmalarla indirimli alışveriş imkânı yaratacak işbirlikleri kurarak kart sahiplerine fırsatlar sağlayacak.

Önceki Haber Sonraki Haber

İŞ BANKASI'NDAN HABERLER KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

İş Bankası'na 605 milyon Euro ve 276 milyon dolar sendikasyon kredisi

19.10.2018 - İSTANBUL

Türkiye İş Bankası, 13 ülkeden 26 finansal kuruluşun katılımıyla 605 milyon Euro ve 276 milyon ABD Doları tutarında 367 gün vadeli sendikasyon kredisini imzaladı. ... Devamı

Esnafa Destek Kredisi İş Bankası'nda!

16.10.2018 - İSTANBUL

İş Bankası’ndan esnaf ve küçük işletmelere işleriyle ilgili nakit ihtiyaçları için Esnafa Destek Kredisi Kampanyası... Devamı

Arya İş Atölyeleri’ne kayıtlar başladı

28.09.2018 - İSTANBUL

Türkiye İş Bankası desteği ile Arya Kadın Yatırım Platformu tarafından gerçekleştirilen Arya İş Atölyeleri’ne kayıtlar başladı. ... Devamı

İş Bankası'ndan 'hisse' açıklaması

17.09.2018 - İSTANBUL

İş Bankası, Atatürk hisselerinin temsili konusundaki değerlendirmeler ile ilgili olarak açıklamada bulundu.... Devamı

Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi

29.08.2018 - İSTANBUL

İş Bankası, "Şehir İçi Yolcu Taşımacılığı Kredisi " ile Halk Otobüsü, Hatlı Minibüs, Ticari Taksi ve Servis Aracı işletmecilerine nakit ihtiyaçlarının finansmanında avantajlı koşul ve vadelerde kredi kullanma imkanı sunuyor. ... Devamı