ARA
İŞ'TE BAŞARI HİKAYELERİ

Dempar Ağaç Sanayi Başarı Hikayesi

Dempar Demircioğlu Ağaç San. ve Dış Tic. A.Ş.

Günümüzün sağlıklı ve dekoratif yer döşemesi olan “Cilalı Lamine Parke” nin üreticisi Dempar, Adapazarı Hanlıköy girişinde 30.000 m² açık, 10.000 m² kapalı alan üzerinde, kereste fabrikası, tam otomatik kurutma fırınları ve en son teknoloji cilalı ahşap lamine parke makineleri ile sektöründe saygın ve seçkin bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor... Devamı

Kar yaşamı olumsuz etkiledi

Google Facebook del.icio.us StumbleUpon Twitter Digg

21.12.2012 Cuma - İSTANBUL

İstanbul'da ilk ve ortaöğretimin yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde eğitime bir gün ara verildi.

 

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan kar yağışı, İstanbul'da yaşamı felç etti. Beykoz ve Sarıyer'de kar kalınlığı 15 santimetreye ulaşırken, kentte ilk ve ortaöğretimin yanı sıra İstanbul Teknik Üniversitesi'nde eğitime bir gün ara verildi.

İstanbul'da ani bastıran kar ve buzlanmaya hazırlıksız yakalanan araçlar zincirleme trafik kazalarına yol açtı, bu da trafikte aksamalara yol açtı. Bir metrobüs, Okmeydanı'nda bariyerlere çarparak E-5 karayoluna geçti. Kazada, iki kişi hafif yaralandı. Kar yağışı, nedeniyle deniz ulaşımında da aksamalar olurken, Atatürk Havalimanı'ndaki uçak ve araç trafiğini olumsuz etkilendi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi'nden yapılan açıklamada, karın kentte bölgesel olarak farklı ölçülerde etkili olduğu belirtildi.

Kar yağışının, özellikle Beylikdüzü, Sarıyer-Hacıosman, Beykoz ve Zekeriyaköy'de yer yer tipiye dönüştüğü kaydedildi. Açıklamada, Beykoz ve Sarıyer bölgelerinde kar kalınlığının 15 santimetreye ulaştığı, rüzgarın ise saatte 80 kilometreye kadar çıktığı kaydedildi.

Kar ve tipi nedeniyle, sınır kapılarında tır kuyrukları oluştu. İç ve Doğu Anadolu'da çok sayıda köyle ulaşım sağlanamadığı bildirildi.

Önceki Haber Sonraki Haber

DİĞER KATEGORİSİ ALTINDA YER ALAN DİĞER HABERLER

'Pasaport ve ehliyet'te yeni dönem

02.04.2018 - İSTANBUL

Pasaport ve sürücü belgeleri bugünden itibaren nüfus müdürlüklerinden verilmeye başlanacak.... Devamı

Maraş'ta Ekstrem Spor Merkezi kurulacak

27.03.2018 - KAHRAMANMARAŞ

Kapıçam Tabiat Parkı'nda 70 bin metrekare büyüklüğünde Ekstrem Spor Merkezi oluşturulacak.... Devamı

Kocaeli'den 5 yılda 1024 yatırım

26.03.2018 - KOCAELİ

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, kentin nüfusunun her yıl 50 bin arttığını söyledi.... Devamı

Ormanlar dünya nüfusunun %20'sine geçim olanağı sağlıyor

23.03.2018 - ANKARA

Bugün yaklaşık 1.8 milyar insan arazi bozulumu ve çölleşmeden etkileniyor. Ormanlık arazinin en az yüzde 65'i bozulmuş durumda.... Devamı

Türkiye soy ağacı için uykusuz kaldı

16.02.2018 - ANKARA

İçişleri Bakanlığınca e-Devlet uygulaması üzerinden verilen "Alt-üst soy raporu" hizmeti kapsamında 23.00 ila 07.45 saatlerinde 3 milyon 109 bin 468 belge üretildi."Alt-üst soy raporu"nda bir gecede 3 milyon 109 bin 468 belge üretildi.... Devamı